O nas

Nasze wartości leżą u podstaw tego, co robimy i odzwierciedlają to, co jest dla nas ważne, jak prowadzimy działalność i jak realizujemy naszą wizję.

  1. Ekologiczna żywność i zdrowe życie: Jesteśmy świadomi, że możliwość dobrego życia i dobrego odżywiania się przy użyciu czystych, organicznych i naturalnych składników może mieć duży wpływ na nasze samopoczucie i naszą planetę. Dlatego jesteśmy pasjonatami zdrowej żywności.
  2. Słuchaj, działaj i żyj: Stale zmieniamy się i ulepszamy, ponieważ nasi klienci, dostawcy i partnerzy wnoszą konstruktywny wkład poprzez sugestie i opinie. Cenimy wkład innych w umożliwienie nam budowania tętniącej życiem zdrowej i zadowolonej społeczności.
  3. Uczciwe i prawdziwe relacje: Współpracujemy z lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami zaopatrując się wyłącznie w najwyższej jakości produkty od najbardziej renomowanych dostawców na świecie. Nieustannie staramy się wybierać przede wszystkim produkty pozyskiwane etycznie, a tam, gdzie to możliwe, preferujemy dostawców sprawiedliwego handlu, wspierając naszą wiarę w uczciwość i zrównoważone warunki handlowe.

Naszą najsilniejszą misją jest bycie tu dla naszych klientów, gdy najbardziej nas potrzebują, z otwartymi sklepami i otwartą gościnnością.

O nas